Ovation W586 235/65 R17 108H
Шина типичная европейка, в городе можно ездить, но за город с трасы лучше не соваться, если попасть в колею то не выберетесь.
Ovation W586 175/65 R14 82T
Спочатку хотів брати класичний малюнок ялинкою, але знайомий переконав брати цей асиметричний малюнок. Одну зиму відкатав, радий що послухав поради і таки купив ці шини, вони надзвичайно тихі і мякі, вигрібають добре, проходжу скрізь.
Ovation W586 215/65 R16 98H
Тихі зимові шини, асиметричний малюнок себе виправдовує. Як для міста то ідеальний варіант, і по ходовим якостям і по ціні.
Ovation W586 255/50 R20 109H
Покупал машину на вторичном рынке, договорились что возьму с комплектом зимних шин в придачу, подсунули это чудо, сначала подумал Континенталь, протектр похожий, оказалось китай, и что теперь с ним делать, продать что ли...
Ovation W586 255/50 R20 109H
Нормальная цена, шины тоже понравились, не дорогие но надёжные, видать ребята ещё не достаточно раскачали свой бренд и не дерут деньги за название.
Ovation W586 235/65 R17 108H
Класна зимова шина, тиха. Спеціально обирав асиметричний малюнок щоб шина менше шуміла. Як для міста і траси ідеальний варіант по якості і по ціні.
Ovation W586 215/65 R16 98H
Відносно не погані шини, ще зустрічав такий точно протектор на шинах інших виробників, не знаю хто там у кого копіює але шини нормальні.
Ovation W586 255/55 R19 111H
Средние шины. Ожидал лучшего .
Ovation W586 185/60 R15 84T
Шини не сподобались, там де раніше проїздив на шинах з малюнком ялинка тепер сідаю, не вигрібає шини, тільки для міста пійде.
Ovation W586 205/55 R17 95H
Купил на зиму китайскую шину так как собирался продавать весной машину. Поездил до первого мороза и поменял на другие шины. Ни управляемости ни комфорта нету. Шум и пробуксовки на укатанном снегу просто ужасны.
Ovation W586 205/60 R16 92H
Есть еще несколько шин с таким же рисунком. В целом шина не плохая, но шумит и в сильный мороз очень твердая что сказывается на комфорте и износе протектора.