Для более быстрой обработки обращений и во избежание ошибок, пожалуйста, оставляйте заказ через сайт. Мы обязательно с вами свяжемся.
По параметрам По автомобилю
Помощь в подборе
Сезон
Подобрать Сбросить фильтр
По параметрам
Помощь в подборе
По параметрам По автомобилю
Помощь в подборе

расширенный подбор

arrow_filter

Отзывы о шинах Kapsen H202 ComfortMax A/S

Kapsen
Рейтинг: 2.9, 14 отзывов
Цена от 1434 грн/шт
Выбрать размер
Всесезонные Всесезонные
Легковые Легковые
Оставить отзыв к данному товару
Фамилия и Имя (напр. Иванов Иван) *
Поставить оценку:
Ваш e-mail
Отправить
Обсуждение Kapsen H202 ComfortMax A/S, отзывы покупателей
Ренат 16.04.2021
Kapsen H202 ComfortMax A/S 195/60 R16 89H
Приобрёл эти шины. Я проживаю в Одесской области, зимы у нас практически нет, эта шина как всесезонка идеально подходит для наших мест. Летом не гудит, по грунтовкам идёт цепко, мягкая и хорошо тормозит.
Валентин 15.04.2021
Kapsen H202 ComfortMax A/S 235/65 R17 104H
Ни какая это не всесезонка, обычная летняя шина, по снегу не идёт вообще, может где то в Азии она и всесезонка а у нас не пойдёт!
Віктор 16.02.2021
Kapsen H202 ComfortMax A/S 235/60 R16 100H
Найгірша всесезонка яка у мене колись була, літо прокатав нормально а тільки випав сніг довелося купляти нові вже зимові шини. Цей Капсен просто звичайна літня шина, по снігу вона не їде.
Андрій 24.01.2021
Kapsen H202 ComfortMax A/S 185/65 R15 88H
Шукав недорогу всесезонку, по фінансам вистачило на Kapsen H202 ComfortMax A/S, шина аобсолютно не їде по снігу, це звичайна літня шина, не повторюйте мої помилки, не беріть.
Юрій 23.01.2021
Kapsen H202 ComfortMax A/S 205/65 R16 95H
Найгірша всесезонка яку я колись купляв, просто звичайна літня шина, при першому снігу поїхав купляти зимові шини.
Олег 19.12.2020
Kapsen H202 ComfortMax A/S 215/65 R15 96V
Всесезонна шина Kapsen H202 ComfortMax A/S створена не для нашого клімату, при наших сніжних і морозних зимах вона як звичайна літня шина. Перевірив особисто, взимку не їде.
Михаил 22.10.2020
Kapsen H202 ComfortMax A/S 175/65 R14 86T
Шина идёт как всесезонка, но по факту летняя шина, к зиме не годится.
Дмитрий 17.10.2020
Kapsen H202 ComfortMax A/S 235/60 R16 100H
Долго искал всесезонку с таким рисунком, мне в Одессе агресивный протектор не нужен, будет сильно шуметь, а снег у нас раз в пять лет бывает, можно денёк и переждать, растает. Так вот купил я Kapsen H202 ComfortMax A/S и очень доволен, всё как я хотел.
Роман 03.10.2020
Kapsen H202 ComfortMax A/S 175/70 R13 82T
Обирав собі всесезонку Капсен, продавці казали взимку не потяне, не послухав бо ціна сподобалася. В результаті серед зими прийшлося знову шини купляти, вже зимові, а ці тепер як літні будуть. Кажуть шо вони всесезонка але не для наших міць, там де снігу немає.
Віталій 20.04.2020
Kapsen H202 ComfortMax A/S 165/65 R14 79H
Шину називають по каталогу всесезонкою, але якщо взимку її спробувать то не потяне, не той протектор, я її для себе обрав щоб влітку по трасі і на природу їздить, отут вона класна, і по гравію і по глині і по траві мокрій іде як вкопана.
Віктор 16.03.2020
Kapsen H202 ComfortMax A/S 155/80 R13 79T
Потрібна була всесезонка, але не дубова, і не дорога, підказали на Kapsen подивитися. Мені в Одеську область шини, тому протектор агресивний не потрібний, бо гудіть буде. А в шин Kapsen H202 ComfortMax A/S 155/80 R13 79T як раз спокійний протектор, як і треба, шини купив, поставив, все добре. Не гудять і не дубові.
Павло 18.02.2020
Kapsen H202 ComfortMax A/S 155/70 R13 75T
Купив коплект Kapsen H202 ComfortMax A/S на Таврію, у нас в Одеській області зими теплі і не сніжні, я на цих шинах цілий рік катаюсь. Шини тихі і мякі, дуже комфортно стало в салоні, перестали панелі скрипіти. Протектор універсальний, на трасі гарно тримається і на грунтовкі вигрібає, потрапляв під дощ в полі то не сів, витягли шини.
Максим 03.02.2020
Kapsen H202 ComfortMax A/S 175/60 R15 81H
Как всесезонка Kapsen H202 ComfortMax A/S хуже некуда, выпал снег и я поехал за зимними шинами.
Костя 21.02.2019
Kapsen H202 ComfortMax A/S 185/60 R14 82H
Самая никчёмная всесезонка! Там где снега нет она походит, а вот по снегу не идёт вообще.
Меню Поиск Вход Корзина Контакты