Обратный звонок
Отзывы наших клиентов
Замовив резину Orium 205-50 R 17, одразу оплатив повну суму, тим самим зберіг витрати на доставку. Все доставили швидко, ціна нижча ніж в інших магазинах, персонал привітний і професійний в своїй сфері. Саму резину ще не випробував, але магазин рекомендую сміло.
Так сталось, що хлопцям-волонтерам, які відремонтували автомобіль для військових і відправляли його на "передок" необхідні були зимові шини. Прийняв рішення зняти шини зі свого автомобіля і віддав. На вулиці "зима" 24 листопада, а я залишився на літніх шинах. Подзвонив після обіду в магазин Асканія Шина. Менеджер Дмитро уважно вислухав, прийняв замовлення і через годину нові шини для мене вже були прийняті Новою поштою. Шини надійшли 25.11., їх стан супер. Приємне спілкування, уважність до клієнта та оперативність у вирішенні питання і найнижча ціна . Дуже дякую персоналу Асканія Шина, ВИ найкращі! Рекомендую всім!!! А сам буду звертатися тільки до вас.
Дякую консультанту за допомогу та відповіді на мої багаточисленні запитання!!! Замовляв Michelin Primacy 4+. Трохи боявся робити всю оплату наперед, бо замовляв в цьому магазині перший раз. По передоплаті вийшло на 400грн дешевше. Доставити дуже швидко. Буду рекомендувати знайомим.
Дякую магазину! Шини брав в літку Lassa все OK. І зимові теж Lassa.
Замовив зимові шини Orium Winter 225/65 R17 102H ще з акцією на безкоштовну доставку. Проплату провів відразу. Менеджер оперативно відпрацював заказ та провів відправку. Всім рекомендую
Дуже порядний і ввічливий персонал. Співпрацював з менеджером Ольгою . Замовив резину , відправили вчасно , отримав все ок. Дешевше і надійніше як у конкурентів . Проплатив відразу всю суму, доставка за рахунок фірми. Дякую.
Дякую вашій каманді за гарну роботу.Товар отримав у короткий термін,автошиами задоволений.
Вже в четвертий раз роблю покупку в даному магазині, всі шини відповідають зазначеним характеристикам та показникам. Всім рекомендую дану компанію.
Всім рекомендую даний магазин. Заказував шини відправили швидко дуже приємне спілкування актуальна ціна. Дякую перрсоналу магазину
Замовив зимову шину laufen, ціна найнижча з усіх магазинів, доставили через Нову пошту через 3-и дні, усім рекомендую саме цей інтернет - магазин
Всё клас быстро заказал быстро прислали.менеджеры молодцы!
Дякую! Швидко,зручно,професійно.
Заказував шини в цьому магазині вперше. Зробив передплату, трішки переживав, але продавець виявився дуже ввічливим, декілька разів мені телефонував, все пройшло гарно. Відправили швидко, все добре. Магазин рекомендую. В подальшому тепер буду купувати тут.
До послуг даного магазину раніше не звертався, знайшов шляхом моніторінгу цін і просто пошуком резини з гарною проходимістю. Як наслідок: купив рекомендовані шини LASSA COMPETUS, якістю і властивостями резини задоволений. Купував по 100% передплаті, товар прислали швидко. Також надали знижку для ЗСУ ! Дякую!
Даний інтернет магазин мені дуже сподобався як по якості товару який вони продають так і по обслуговуванню.Дякую рекомендую непожалкуєте.
Брав шини Ласса в цьому магазині, все ок. Без підводних каменів, та всяких доплат після попередньої оплати.
Заказал шины Ласса. Быстро связались, рассказали о всех преимуществах модели, бесплатная доставка, гарантия на 2 года. Вопросов нет. Молодцы. Рекомендую Всем. Хороший магазин, квалифицированные менеджеры. С такими людьми и работать приятно. Удачи.
Замовив шини на літо,все прийшло як домовлялись.Можу порекомендувати цей магазин.Ціна і якість одне задоволення.
Купував шини місяць тому,все добре,отримав без проблем,задоволений,рекомендую цю компанію!!!
Хороший магазин, замовлення було прийнято швидко. Також хочу подякувати за якісну консультацію. Можу впевнено рекомендувати друзям та знайомим!
Заказував шини. Прийшли дуже швидко, Поставив,випробував,все вогонь. Магазин супер. Купував по повній оплаті,кидалова тут не має. Всім рекомендую. Менеджеру Олександру велике дякую! !!!
Дякую магазину за оперативну доставку ,гарну консультацію. Гроші можна скидувати не боятися . Дякую
Купувала в вашому магазині літні шини 195/65/15 91H Lassa Greenways Ви -СУПЕР!!! З моменту замовлення і встановлення шин - менше 24 годин!!! Рекомендую цей магазин!!! Приємне спілкування !!! Точність !!! Доступні ціни !!! І WOW - супершвидка безкоштовна доставка !!! УКРАЇНЦІ !!! МИ МОЖЕМО ВСЕ!!!
Сделкой доволен,резина свежая,отправили быстро,цены ниже чем у конкурентов. по товару пока отзывов нет,покатаюсь и отпишусь
Приятно удивил сервис. Грамотный менеджер Александр - все рассказал, объяснил все преимущества и качество резины. Доставка бесплатная!!! Вообще огонь.. Отправили быстро -Молодцы! Рекомендую Всем, не пожалеете... Удачи.
Здравствуйте! Хочу оставить отзыв чтобы не забыть ( в следующий раз) где я брал шины на каком ресурсе. Пересмотрел много сайтов, цена у всех на порядок дороже. Нашел сайт Аскания шина где моя шина была дешевле чем везде, а ещё доставка бесплатно. Сразу даже засомневался, начал искать подвох (в мошенничестве:)). Но прочитав отзывы и не найдя негативных решил попробовать. И теперь хочу сказать что Аскания шина действительно очень хороша и быстро работает. Делал заказ (4калеса) по полной предоплате и на следующий день их уже получил, что очень порадовало. Говорили что будут шины прошлогодние (22 года) но пришли (в феврале 23 года) шины за 23 год, что тоже очень приятно. В общем я очень остался доволен и всем рекомендую.
Купував шини, якість 5+, відправка - дуже швидко 5+, підтримка - консультує, допомагає у виборі та вирішує всі питання замовника 5+ Рекомендую!
Фахова робота щодо підбору та відправки товару. + безкоштовна доставка.
Заказ доставлен во время. Доп гарантия
Виїздили з окупованої території. Пошкодив одну шину. Це єдиний магазин де погодилися продати одну шину. Всі інші - тільки пару або комплект. Дякую магазину за таке відношення до клієнтів та оперативність в роботі.
Компанія супер, швидка відправка, ввічливий консультант! Рекомендую! Ми залишилися дуже задоволені
Доброго вам дня! Шини вже в гаражі! Вам за все дякую! Успіхів і процвітання! Надіюсь і я буду ними користуватись в задоволення!
Доброго дня.Хочу порекомендувати сайт Асканія-шина. Мій менеджер Сергій професійно,конкретно оформив замовлення.Проплату зробив повну ,шини прибули за 2-3дні.
Рекомендую магазин на всі 200% Все дуже оперативно. Особлива подяка менеджеру Євгенію. Замовили не той розмір. Обмін пройшов без затримок завдяки порядності і чесності. Шини супер. Дякую!
Предельно корректно, благожелательно и быстро!!
Дякую за оперативну роботу, менеджеру Ользі, незважаючі на поточну ситуацію все зроблено!
Хочу подякувати магазину, менеджеру Олегу за добру роботу,інформацію і швидку доставку, все відповідає опису.
Щиро дякую за оперативність і доставку.Шинами задоволений,такі як і замовляв.Рекомендую .Окремо дякую менеджеру Ользі за допомогу.Миру і процвітання.
Роботу магазину оціню на тверді п`ять зірочок. Гіперзвукова швидкість сервісу - в суботу ввечері оформив замовленння, у вівторок вранці встановив шини і поїхав. Тому магазин рекомендую!
Отправили быстро честно оперативно!